Kayıp Ada
Rp dünyasında eşi benzeri olmayan bu adada, yaşamayı göze alıyor musun? Grup savaşlarının yanında açlık mücadelesi, adadan kurtulmanın umudu ve diğer bir çok gizemli olaylar.

Eğer sen de kendine güveniyor ve adada yaşayabileceğini düşünüyorsan üye ol!

Ada, uyanıyor!...
Kayıp Ada
Rp dünyasında eşi benzeri olmayan bu adada, yaşamayı göze alıyor musun? Grup savaşlarının yanında açlık mücadelesi, adadan kurtulmanın umudu ve diğer bir çok gizemli olaylar.

Eğer sen de kendine güveniyor ve adada yaşayabileceğini düşünüyorsan üye ol!

Ada, uyanıyor!...
Kayıp Ada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıp Ada'da Bir Şeyler Oluyor

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Surlarla çevrili yerde ne var?

+7
Sophie Lisa Black
Ovnérta Quisqaun
Bridget Monique Darcia
Daisy Cheers
Francesca Joceline
Minato Kiano
Seth Sullivan
11 posters
YazarMesaj
Seth Sullivan
Ada Lideri
Ada Lideri
Seth Sullivan

Liderlik Kapasitesi : 227

Surlarla çevrili yerde ne var? Empty
MesajKonu: Surlarla çevrili yerde ne var?   Surlarla çevrili yerde ne var? I_icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 3:13 pm

Surlarla çevrili ve demir kapılı yer. Kapının üzerinde yuvarlak bir anahtar deliği var. Peki, sence içeride ne var?
http://kayipada.my-rpg.com
Minato Kiano
Ada Adayları
Ada Adayları
Minato Kiano

Rp Partneri : Crystal Gatés
Liderlik Kapasitesi : 3

MesajKonu: Geri: Surlarla çevrili yerde ne var?   Surlarla çevrili yerde ne var? I_icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 3:20 pm

Bence adada eskiden yaşayan bir insan , zengin , belkide adanın ilk insanlarından veya böyle bir yeri kontrol edebilen tek kişi gibi önemli bir şahsiyet. Onun cesedini bulacağız , bu ceset hâla yok olmamış ve zarar görmemiş. İç tarafta mermi izleri ve bu adamın yaşamaması gerektiğine dair bir not....
Francesca Joceline
Ada Adayları
Ada Adayları
Francesca Joceline

Rp Partneri : Yok...
Liderlik Kapasitesi : 9

MesajKonu: Geri: Surlarla çevrili yerde ne var?   Surlarla çevrili yerde ne var? I_icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 3:24 pm

SurLarLa çevrili yerde ne var ?

Bence adadaki insanların lanetlenmesini anlatan ve adanın geçmişi hakkında bize ışık tutacak GİZEMli (Razz) bir kitap var aslında çok eski bir günlük... Ve bu adaya gelen ilk insandan bu yana ölen kişilerin isimleri, öldürülme nedenleri ve öldürülme şekillerini anlatan ayrı bir günlük var.. Çünkü bu günlüğü yazan o insanları öldüren kişi adanın koruyucusu ve düzeni sağlayan kişi.. Tabii ki o kişi ölünce yerini başka biri soyundan olan bir kişi devam ettiriyor.. Very Happy Sonucunda da adanın yerlileri LanetLenmiş oluyorlar adaya her gelen kişi ile birlilkte. Çünkü soyu bu katile dayanıyor. .d Very Happy Very Happy

En son Francesca Joceline tarafından Perş. Mayıs 27, 2010 3:30 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Seth Sullivan
Ada Lideri
Ada Lideri
Seth Sullivan

MesajKonu: Geri: Surlarla çevrili yerde ne var?   Surlarla çevrili yerde ne var? I_icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 3:28 pm

Ben ada koruyucu değiliiim. Yerlilerin lideriyim Very Happy
Francesca Joceline
Ada Adayları
Ada Adayları
Francesca Joceline

Rp Partneri : Yok...

MesajKonu: Geri: Surlarla çevrili yerde ne var?   Surlarla çevrili yerde ne var? I_icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 3:30 pm

Her neyse yanLış görmüşüm.. Sad Razz Altta öyLe bi bölüm vardı ya öyle aklımda kaLmış . Very Happy O zaman o böLümü çıkarırm Very Happy Very Happy
Daisy Cheers
Ada Yerlisi
Ada Yerlisi
Daisy Cheers

Rp Partneri : Nicolas <3
Liderlik Kapasitesi : 19

MesajKonu: Geri: Surlarla çevrili yerde ne var?   Surlarla çevrili yerde ne var? I_icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 4:10 pm

Ben varım tabiki Very Happy
Bridget Monique Darcia
Ada Adayları
Ada Adayları
Bridget Monique Darcia

Liderlik Kapasitesi : 0

MesajKonu: Geri: Surlarla çevrili yerde ne var?   Surlarla çevrili yerde ne var? I_icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 6:01 pm

Surlarla Çevrili Yerde Ne Var?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Bence orada insanların yaşaya bilmesi için gereken herşey var. Ama anahtarı yerliler tarafından kaybedilmiş ve saklanmış durumda. Ayrıca içeride adayı kötüye kullanmak isteyen insanların yerliler tarafından vahşice öldürülmüş cesetleri var. Ada adayları sur'un etrafını dolaşınca bir ceset daha bulacaklar onun üstünde çok değişik bir kolye olacak ve buda sura başka bir taraftan girilecek olan yerin açılış kapısıdır.

Spoiler:
Ovnérta Quisqaun
Admin | Dungeon Master | Ada Koruyucusu
Admin | Dungeon Master | Ada Koruyucusu
Ovnérta Quisqaun

Liderlik Kapasitesi : 5

MesajKonu: Geri: Surlarla çevrili yerde ne var?   Surlarla çevrili yerde ne var? I_icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 7:03 pm

Ada Koruyucuları olacak ama tabii gelen adaylar bu kişileri görmicek ^^
Sophie Lisa Black
Admin | Ada Adayı
Admin | Ada Adayı
Sophie Lisa Black

Rp Partneri : Robin James Archer. (L) Melek'im. Benden ayrılırsa bu evrenden silinirim ben... Kalbim onun, ruhum onun. Onunum ben...

MesajKonu: Geri: Surlarla çevrili yerde ne var?   Surlarla çevrili yerde ne var? I_icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 7:43 pm

~ Orada Ada'ya ayak basan ilk kişinin hatıra defteri var... Bu birçok şeye ışık tutacak.
Amanda Sylise
Ada Yerlisi
Ada Yerlisi
Amanda Sylise

Rp Partneri : Yok henüz..

MesajKonu: Geri: Surlarla çevrili yerde ne var?   Surlarla çevrili yerde ne var? I_icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 9:15 pm

Surların arkasında yaşayabilmeleri için gereken bütün malzemeler var.Ancak anahtarı bulmak emek gerektiriyor.(sanırım) Razz
Kaley Russo

MesajKonu: Geri: Surlarla çevrili yerde ne var?   Surlarla çevrili yerde ne var? I_icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 12:40 pm

bence sularla çevrili yerde kocaman büyük bir eski bir ev var.Ev oldukça büyük.Evin içinde bir çok oda var.Ama bu ev kesinlikle lanetli!Evin en alt katında bodrumda büyükçe bir mahzen var.Bu mahsende eskiden burada yaşamış olan ve cezalanıp lanetlenerek oraya kapatılmış insanlar var.Daha doğrusu insan iskeletleri ve zombiler xD ada yerlileri orayı biliyor ama yeni geleleri uyarmıyor çünkü artık o lanetten kurtulmak istiyorlar.O demir kapı açıldığı anda lanet tetikliycek ve bütün ölüler dışarı çıkacak.Ancak o evde ayrıca savaş malzemalaride var.Silahlar oklar tabanalar... Onlarla savaşmak için gerekli her şey kısacası.
Evin en üst bölümünde kütüphane var.Bu kütüphanede lanetle ilgili ve adayla ilgili bütün bilgiler var.Ama oraya inasnlar belli bişeyler sonucu ulaşabilecek.
Evde bir de yiyecek içecek olursa hoş olur ...
( hayl gücüme bak be Surlarla çevrili yerde ne var? Icon_razz ) ben yorum yapabiliyordum demi ?
Seth Sullivan
Ada Lideri
Ada Lideri
Seth Sullivan

MesajKonu: Geri: Surlarla çevrili yerde ne var?   Surlarla çevrili yerde ne var? I_icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 2:41 pm

Kaley Russo demiş ki:
bence sularla çevrili yerde kocaman büyük bir eski bir ev var.Ev oldukça büyük.Evin içinde bir çok oda var.Ama bu ev kesinlikle lanetli!Evin en alt katında bodrumda büyükçe bir mahzen var.Bu mahsende eskiden burada yaşamış olan ve cezalanıp lanetlenerek oraya kapatılmış insanlar var.Daha doğrusu insan iskeletleri ve zombiler xD ada yerlileri orayı biliyor ama yeni geleleri uyarmıyor çünkü artık o lanetten kurtulmak istiyorlar.O demir kapı açıldığı anda lanet tetikliycek ve bütün ölüler dışarı çıkacak.Ancak o evde ayrıca savaş malzemalaride var.Silahlar oklar tabanalar... Onlarla savaşmak için gerekli her şey kısacası.
Evin en üst bölümünde kütüphane var.Bu kütüphanede lanetle ilgili ve adayla ilgili bütün bilgiler var.Ama oraya inasnlar belli bişeyler sonucu ulaşabilecek.
Evde bir de yiyecek içecek olursa hoş olur ...
( hayl gücüme bak be Surlarla çevrili yerde ne var? Icon_razz ) ben yorum yapabiliyordum demi ?

Tabii ki yorum yapabiliyorsun ama yazına dikkat ediver. Hayal gücün bayağı iyiymiş bu arada. Very Happy
Kaley Russo

MesajKonu: Geri: Surlarla çevrili yerde ne var?   Surlarla çevrili yerde ne var? I_icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 2:49 pm

tamam daha dikkatli olurum ( inş. ) evet çok geniş ... saol Surlarla çevrili yerde ne var? Icon_biggrin
Robin James Archer
Ada Yerlisi
Ada Yerlisi
Robin James Archer

Rp Partneri : Sophie Lisa Black. Hayatımda aradığım değerler arasından en değerlisi. Bir anlam, bir amaç, ve uğruna ölünesi bir insan. Kanatları olsaymış şaşırmazdım diyebileceğim derecede geniş yürekli ve sevecen. Sıcak, akıllı, güzel ve merhametli. Onu seviyorum. Onu o kadar çok seviyorum ki anlatamıyorum. O, dünyada gördüğüm sayılı harikalardan en güzeli. Birtane çıkar böylesi. Aşığım ona. Aşık. O kesinlikle bir Melek. Bu dünyadan olamaz.
Liderlik Kapasitesi : 3
Nerden : Benim bile unutmuş olduğum küçük bir yerleşim biriminden geliyorum.

MesajKonu: Geri: Surlarla çevrili yerde ne var?   Surlarla çevrili yerde ne var? I_icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 3:59 pm

Surlarla kaplı bu yerde ne olduğu hakkında birçok şey belirtebilirim aslında. Öncekilerin de belirtmiş olduğu gibi, adaya gelen insanların yaşayabilmesi için bütün olanakların sağlanabileceği bir mekân. Fakat, adanın insanlar gelsin diye yaratılmamış olduğu görüşündeyim. Adayı bulan insanlar, adayı yaratan insanlar değil.
Yalnız ben, Ada Koruyucusu'nun tam olarak 'ne' olduğunu merak ediyorum. Koruyucu ne zaman geldi, onu kim koruyucu yaptı, o gerçekten bir insan mı yoksa adanın bir elçisi mi, koruyucu olup da ne yapıyor? Koruyucu olsaydı adaya gelen insanları neden öldürmeye çalışmıyor? Her şeyi nasıl bilebilir ki? Adanın sırlarını aciz bir insanın bilmesi saçma olmaz mıydı? Ben bu sorularım cevaplandıktan sonra ancak surların arkasında ne olduğu hakkında bir fikir yürütebilirim. Kurgucu arkadaşlar düşündüler mi acaba bunları? Test etmiş oluyorum böyleceee. Surlarla çevrili yerde ne var? Icon_clown
Amy Clare

Amy Clare

Rp Partneri : yok :)

MesajKonu: Geri: Surlarla çevrili yerde ne var?   Surlarla çevrili yerde ne var? I_icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 4:37 pm

Benim kafamdaki soruların aynısını sormuşsun Very Happy Ben de merak ediyorum ada koruyucusunun ne yaptığını ve nasıl bu konuma geldiğini ?
Seth Sullivan
Ada Lideri
Ada Lideri
Seth Sullivan

MesajKonu: Geri: Surlarla çevrili yerde ne var?   Surlarla çevrili yerde ne var? I_icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 4:42 pm

Bütün sorularınıza yanıt vereceğiz Very Happy

Surlarla çevrili yerde ne var?
1 sayfadaki 1 sayfası