Kayıp Ada
Rp dünyasında eşi benzeri olmayan bu adada, yaşamayı göze alıyor musun? Grup savaşlarının yanında açlık mücadelesi, adadan kurtulmanın umudu ve diğer bir çok gizemli olaylar.

Eğer sen de kendine güveniyor ve adada yaşayabileceğini düşünüyorsan üye ol!

Ada, uyanıyor!...
Kayıp Ada
Rp dünyasında eşi benzeri olmayan bu adada, yaşamayı göze alıyor musun? Grup savaşlarının yanında açlık mücadelesi, adadan kurtulmanın umudu ve diğer bir çok gizemli olaylar.

Eğer sen de kendine güveniyor ve adada yaşayabileceğini düşünüyorsan üye ol!

Ada, uyanıyor!...
Kayıp Ada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıp Ada'da Bir Şeyler Oluyor

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Geçmişin tozlu rafları #

3 posters
YazarMesaj
Crystal Gatés
Ada Adayları
Ada Adayları
Crystal Gatés

Rp Partneri : Minato Kiano
Liderlik Kapasitesi : 3

Geçmişin tozlu rafları # Empty
MesajKonu: Geçmişin tozlu rafları #   Geçmişin tozlu rafları # I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 9:32 pm

Tüm gün çekimlerde yorulmuştum. Kendimi sıcacık evime zor atmıştım. Yüzüm sürekli silinip yeniden yapılan makyajdan harap olmuş, gözlerimin altı uykusuzluktan hafif morarmışlardı. Kemiklerimin her santimetre karesinde yorgunluğu hissediyorum. Saatin kaç olduğunu öğrenmek için kolumdaki duvarda asılı olan henüz ne renk olduğunu çözemediğim ama kahverengi olarak adlandırdığım saate baktım. Gece yarısı olmak üzereydi. Sabah yine erken kalkacak ve gece yarısına da kadar çekimleri olacaktı. Bir kaç saatlik uyku ona tüm gün yetmeliydi. Ve onun gibi uyku hastası bir insan bir kaç saatlik uykuyla nasıl tüm gün dayanabilirdim merak konusuydu. Bu gece kimseyi konuk etmek istemiyordum. Zaten bu saatte kimse gelmezdi Tek bir kişi hariç. Aşık olduğum insan olma şerefine nail olan Minato dışında. Minato'yu düşünür düşünmez bir anda enerji dolmuştum. On saniye önce ki yorgunluğum gitmiş yerine sanki hiç tükenmeyecek olan bir enerji gelmişti. Ve telefonuma bir mesaj gelmişti. Minato'nun yarım saat gibi kısa bir süre sonra burada olacağı yazıyordu. Hemen bir şeyler hazırlamalıydım. Üstüme başıma da çeki düzen vermeliydim. Tüm bunları nasıl başaracaktım. Kıvrak zekamla hemen bulmuştum yemeği hazırlamanın yolunu. Dışarıdan hazır Çin yemeği siparişi vericektim. Kendisi de yabancı yemekleri yemeyi severdi zaten. Telefonumu alıp siparişi verdim. Umarım çabucak getirirlerdi. Rezil olmak istemezdim. Bin bir çeşit kıyafetin ve takının bulunduğu odama gidip Minato'ya güzel görünmek için hazırlanmaya başladım. Güzel bir elbise seçip üstüme geçirdim. Saçıma da setlerden alışık olduğum için çabucak bir şekil verdim. Makyajımı yapmaya başladım. Son olarak dudak parlatıcısını da sürerken kapı zilinin sesini duydum. Yatağımın baş ucunda duran saate baktım. Minato'nun gelmesine on dakika vardı. Yemekler gelmiş olabilirdi. Paldır küldür bir aceleyle kapıya gittim. Kendimi her iki duruma da hazır hissettikten sonra kapıyı açtım. Kapıda dikilip duran adamı gördüm. Yemekleri getirmişti. Parasıyı ve bahşişi adamın eline tutuşturup masaya koydum. Televizyonun tam karşısında olan kanepeye oturup beklemeye başladım. Aslında oturmaktan çok yayılıyordum. Çok geçmeden kapının sesini ikinci kez duydum. Kapıyı açmak için gittim. Kapının yanında duran boy aynasına son kez baktım ve kapıyı açtım. Karşımda nefesimi kesmeyi başaran tek erkek duruyordu. Ne yapacağımı bilmezcesine ona hayran bir şekilde bakar halde kaldım.
Minato Kiano
Ada Adayları
Ada Adayları
Minato Kiano

Rp Partneri : Crystal Gatés

MesajKonu: Geri: Geçmişin tozlu rafları #   Geçmişin tozlu rafları # I_icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 7:38 pm

Onu özlemiştim. Saatime baktım , sanırım çekimlerden gelmiş olmalıydı ancak onu böyle yorgunken ziyaret etmekte biraz zorlanıyordum , çekiniyordum. Soğuk kanlı bir seri katil... Ancak onun karşısında böyle olamıyordum , etkileyici ve baştan çıkarıcı bir kadındı. Onu düşünürken saniyeler ve dakikalar delice akıyordu , düşünmekten alabilsem kendimi... Bu saatte onu ziyaret etmem doğrumu bilmiyorum ama onunda mutlu olacağına emin gibiyim , sanırım kesinlikle beni sevdiğine inanıyorum. Onla tanıştığımdan beri hiç yaptığım nefret verici işe başvurmamıştım , o bütün stresimi alıyordu , eskileri unutup kinlerimi silmeme yardımcı olabiliyordu ve siliyordu , bilmeden yapıyordu bunu , belkide benim bir katil olduğumu duysa tamamen sevgisini yitirebilirdi bana karşı ama bu sadece benim fesaatlığım , o benim bu lanet olası şeyden kurtulmam için herşeyi yapabilir. Bunları düşünürken hızlıca telefonumun tuşlarına basıyorum ve ona bir mesaj yolluyorum "Yarım saate kadar evindeyim." Bunu görünce sevinecekmi bilmiyorum ancak öyle umuyorum. Ona giderken birşey almayı düşünüyorum ve elimi cebime atıyorum , biraz para var , 100 dolar. Evinin yakınlarında arabadan iniyorum ve evine doğru yürümeye başlıyorum , yolda gül satan bir çocuk. Bir gül alıyorum ve yoluma devam ediyorum , bu güle 100 dolar ödedim. Evine doğru attığım her adımda heyacanım git gide artıyor , onu görmek bana huzur veriyor. Sonunda kapısına varıyorum ve zile basıyorum. Hiç bekletmeden kapıyı açıyor. Karşımda dikilip kalıyor , hızlı bir şekilde hazırlanmış olmalı , makyajını yapmış ve çok güzel. Kapıda beklemek sıkıcı onunla içerde yanlız kalmak daha iyi , komşular tarafından dikizlenmeyi istemeyiz , "Beni içeri davet etmicek misin?" diyorum , sonunda ayılıyor ve kapının önünden çekilip içeriyi gösteriyor. Masada değişik bir yemek , daha önce hiç tattığımı sanmıyorum. İçeri girdiğimde yanağına küçük bir buse konduruyorum ve kanepeye geçiyorum. Ortamın sessiz kalmasından bıkkın , "Günün nasıl geçti?"
Crystal Gatés
Ada Adayları
Ada Adayları
Crystal Gatés

MesajKonu: Geri: Geçmişin tozlu rafları #   Geçmişin tozlu rafları # I_icon_minitimeCuma Mayıs 28, 2010 6:12 pm

Ona tren muamelesi yapmayı bırakıp onu içeri davet ettim. İçeri geçerken bana tarif edemeyeceğim duygular hissettiren bir öpücük kondurdu yanağıma. O bana her dokunduğunda hissediyordum bu tip duyguları. Her seferinde farklıydı ancak bir öncekinden de bir şeyler taşıyordu duygularım.
İçeri geçip kanepeye oturdu. Ona bakarken kendimi ediyordum kendimi. Ama bu sefer izin vermedim. Gidip yanına oturdum. Başımı omzuna koydum. Güvende hissetmemi sağlıyordu bu. Doğrusunu söylemek gerekirse onun soğukkanlı tavrı sayesinde onun yanında hep güvende hissediyordum kendimi. Hep tetikte olurdu herhangi bir tehlikeye karşı. Hazırlıklıydı her şeye. Sessizdi salon. Ben bunları düşünüyordum. O neleri düşünüyordu acaba? Bunu hiç bir zaman bilemedim. Onun ağzından duyduklarım dışında hiç bir şeyi bilmiyordum onunla ilgili. Minato dayanamayarak bozuyordu sessizliğimizi. "Günün nasıl geçti" diye sormuştu.
Güzel bir soru. Nasıl geçmişti bu koca gün. Tüm gün başımı kaşıyacak vaktim yoktu. Oradan oraya koşturup durdum. Sürekli yüzüme yapılıp silinen makyajdan sıkılarak geçirdim diyemezdim. Dememeliydim. Bu şikayet sayılırdı. Ve ben işimi severek yapıyordum. Yakınacak bir şey olduğunu düşünmüyordum. Daha makul bir şekilde "Biraz yorucuydu. Kameralar, spotlar, replikler ... Ve aklımda hep sen vardın." dedim gülümseyerek.
Gözlerimiz birbirimizin gözlerine bakıyordu. Alamıyordum gözlerimi onun mavi etkileyici gözlerinden. Dilim tutuluyordu adeta. Konuşmakta zorlanıyordum. Kalbimin atış hızı gittikçe daha da hızlanıyordu. Yüzümdeki gülümseme hiç bozulmuyordu. Ve dudaklarımı onun dudaklarından hiç ayırmamayı istiyordum. Şuan bile onun beni öpmesini istercesine bakıyordum. İstiyordum da ...
Seth Sullivan
Ada Lideri
Ada Lideri
Seth Sullivan

Liderlik Kapasitesi : 227

MesajKonu: Geri: Geçmişin tozlu rafları #   Geçmişin tozlu rafları # I_icon_minitimeCuma Mayıs 28, 2010 6:21 pm

Dm: Uyuyun artık... Yoksa kalacaksınız dışarıda.
http://kayipada.my-rpg.com
Minato Kiano
Ada Adayları
Ada Adayları
Minato Kiano

Rp Partneri : Crystal Gatés

MesajKonu: Geri: Geçmişin tozlu rafları #   Geçmişin tozlu rafları # I_icon_minitimeCuma Mayıs 28, 2010 6:42 pm

Gözlerim yavaş yavaş kapanıyordu , bana birşeyler söylemeye çalışan Crys'e karşı sessizdim ve mahçuptum. Yorucu bir gündü yapacak birşey yok , en az onun kadar bende yorulmuştum. Pis bir işe sahip olsamda o benim sadece kötü ve nefret ettiğim bir öfke anı işimdi , normalde ise genel olarak bir iş yapıyordum. Gözlerim yavaş yavaş kapanıyordu , ne kadar istemesemde engel olamıyordum , Crys ile görüşmek için can atarken şu anki durumum acınasıydı... Gözlerimin kapanışına engel olamadan Crys'in omzuna düşmüştüm.
Crystal Gatés
Ada Adayları
Ada Adayları
Crystal Gatés

MesajKonu: Geri: Geçmişin tozlu rafları #   Geçmişin tozlu rafları # I_icon_minitimeCuma Mayıs 28, 2010 6:55 pm

Uyuyakalmıştı. Yorulmuştu anlaşılan. Ona kızgın mıydım ? Hayır tabii ki değildim. Gece daha güzel sonlanabilir miydi ? Evet olabilirdi. Ona baktım. Uyurken daha tatlı gözüküyordu. Yüzündeki masum ifade onu bambaşka biri gibi gösteriyordu. Yüzündeki o sert mizaç gitmişti. Omzumdan başını kaldırıp kanepeye koydum. Oturduğum yerden kalktım. Odadan üşümemesi için bir battaniye almaya gittim. Yanına kıvrılıp battaniyeyi üstümüze örttüm. Ona sarılarak uyuyacaktım. İlk defa ... Onunla ilk defa bir gece geçirecektik. Uyuyarak geçecek bir gece de olsa .... Son olarak kulağına onu sevdiğimi fısıldadım. Ve gözlerimi kapadım.

Geçmişin tozlu rafları #
1 sayfadaki 1 sayfası