Kayıp Ada
Rp dünyasında eşi benzeri olmayan bu adada, yaşamayı göze alıyor musun? Grup savaşlarının yanında açlık mücadelesi, adadan kurtulmanın umudu ve diğer bir çok gizemli olaylar.

Eğer sen de kendine güveniyor ve adada yaşayabileceğini düşünüyorsan üye ol!

Ada, uyanıyor!...
Kayıp Ada
Rp dünyasında eşi benzeri olmayan bu adada, yaşamayı göze alıyor musun? Grup savaşlarının yanında açlık mücadelesi, adadan kurtulmanın umudu ve diğer bir çok gizemli olaylar.

Eğer sen de kendine güveniyor ve adada yaşayabileceğini düşünüyorsan üye ol!

Ada, uyanıyor!...
Kayıp Ada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıp Ada'da Bir Şeyler Oluyor

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Angela Zoéy Queen yeniden başlıyor herşeye...

2 posters
YazarMesaj
Angela Zoéy Queen
Çaylak Aday
Çaylak Aday
Angela Zoéy Queen

Rp Partneri : yok ama olmak isteyenler pm atabilir (:
Liderlik Kapasitesi : 0

Angela Zoéy Queen yeniden başlıyor herşeye... Empty
MesajKonu: Angela Zoéy Queen yeniden başlıyor herşeye...   Angela Zoéy Queen yeniden başlıyor herşeye... I_icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 2:44 pm

Angela Zoey sabah her zamanki gibi alarmı çaldığında sendeleyerek uyandı ve uykulu gözlerle saate baktı. Saat daha 8.30 du. Cumartesi günü neden saati bu kadar erkene aldığını hatırlamaya çalıştı.Sonra aklına drama dersi için Justen'la buluşup tiyatro çalışacağı aklına geldi. Derin bir nefes alıp verdi. Sonra tiyatroda Juliet'i oynayacağı için kıyafetlerini çantaya koydu. Sevgilsi Justen'da Romeo'yu oynayacaktı. Angela Zoéy onu seviyordu.Justen'da onu... Angela Juliet'i oynarken adeta kendisini unutuyordu. Derin düşüncelerinden sıyrılıp üstünü değiştirdi. En sevdiği mısır gevreğini ve sütü dolaptan çıkardı. 1 tabak mısır gevreği yedi. Ve saatin geç olduğunu farkedince kirli bulaşıkları yıkadı ve çantasını alıp dışarı çıktı. Hava soğuktu.
Angela 17 yaşında çok güzel akıllı,çılgın,meraklı bir kızdı. Uzun dalgalı kumral saçları vardı.Angela Zoéy Justen'ın evi lilaya yakın rengi, 2 katlı, kocaman bahçesi vardı . Evinin kapısının önüne geldi.Derin bir nefes alıp verdikten sonra kapıyı tıklattı. Ve aında Justen'ın neşeli şirin suratını gördü. Justen ''Aşkım,hoşgeldin biz de seni bekliyorduk.'' dedi ve hafifçe kolumdan tutup çekti. içeri girince Candy'nin hafif kızarmış gülen yüzünü gördü. '' Hoşgeldin Angela. '' dedi biraz kibirli sesle. Bende ''Hoşbulduk'' dedi Angela.Angela'nın ses tonunda da hafif kibir vardı. Candy ayağa kalktı ve Justen'a kaçamak
bir bakış fırlattı. Kur yapar gibi... Angela içinde öfke kırıntısı hissetti. '' Sen içerde giyin istersen aşkım. ''dedi Justen. Sanki Angela'yı uzaklaştırmak istiyordu! Angela hafif trip atarak '' Tamam '' dedi ve çantasını alarak odaya doğru ilerledi. Justen kumral hafif kıvırcık saçları,yeşil gözleri olan yakışıklı okulun en popüler çocuklarından biriydi. Candy ise okulun 1. kaşarıydı.Angela Juliet kıyafetlerini çantadan çıkardı. Kapıyı ses çıkarmadan kilitledi ve üstünü değiştirmeye başladı.Saçını taradıktan sonra hazırdı. Karşısında ki küçük aynayı eline aldı ve kendine baktı.Yanakları kızarmıştı. Yeşil gözleri daha da irileşmişti. Justen'la Candy'nin sessizce bir şeyler fısıldaştığını duyana kadar
aynaya bakmaya devam etti.Angela meraklı bir kızdı.Onların ne konuştuğunu duymak için kapıyı açtı ve sessizce odadan çıktı. Kapıdan kafasını çıkardı ve CAndy ve Justen'ın birbirlerine anormal bir şekilde yakın durduklarını farketti. Ne olduğunun anlamak için biraz daha uzandı. Justen Candy'nin yüzüne dokunuyordu! NE ?! .. Justen'ın elleri candy'nin yüzünden aşağı doğru kaydı. Boynundan aşağı... Angela inanılmaz bir şekilde kızgın,şaşkın,meraklı ve mutsuzdu... Angela ayağa kalktı ama ne zaman eğildiğini bile bilmiyordu. Angela ayağa kalktığında Candy onu gördü.Görünce yüzüne suçlu ve şaşkın bir ifade yerleşti. Justen'dan bir adım uzaklaştı.Justen ne olduğunun anlamak için arkasını döndü ve Angela'yı gördü. Angela çantasını aldı ve kapıyı hızla açıp hızla çarptı. Angela olanlara inanamıyordu. Şu an çok sinirliydi. Justen'ın arkasından seslendiğini duydu''Angela, aşkım bekle yanlış anladın... '' diyordu. Angela onu daha fazla dinlemek istemiyordu.O yüzden koşmaya başladı. Yağmur yağıyorda ve hala üstünde Juliet kıyafetleri vardı. Ama topuklu ayakkabılarla koşamıyordu.Durmadan sendeliyordu. Bir direğe tutunup ayakkabılarını çıkardı. Ve çamurlu yoldayalın ayak koşmaya başladı.Justen'ın arkasından gelmediğine emin olana kadar koştu. Gelmediğine emin olunca durdu ve birkaç derin nefes aldı. Karşıdan karşıya geçerken az kalsın araba
çarpıyordu. Araba ani bir fren yaptı. Angela hafifçe sendeledi ve '' Oha be oha !! yavaş acelen nee!! ''Şoför 18 yaşlarında kumral saçlı iri ela gözleri olan genç yakışıklı bir çocuktu.Ama bu Angela için şimdi hiçbir şey ifade etmiyordu. Çocuk Angela'nın güzelliğinin karşısında ilk önce bir şey söyleyemeyedi. İlk söylediği kelime '' Afedersin '' demek olmuştu. Çocuk
bir melodi söyler gibi konuşmuştu sesi çok güzeldi.. Angela çocuğa '' Neden öyle bakıyorsun ?'' Çocuk '' Şey... Çok kötü görünüyorsun seni istediğin yere kadar bırakayım istersen ? '' Angela '' Şey.. Aslında iyi olur.. Ama sen nerden gidiceksin ? ''çocuk '' Saçmalama Sen nereye gidiceksin ? '' ''Twitter 2. caddeye '' dedi Angela. '' Tamam bin arabaya.''dedi ve ön kapıyı açtı. Angela'da ön koltuğa oturdu. çocuk arabaya bindi ve gitmeye başladılar. Çocuk '' Ben Alex. '' dedi ve ışıltılı bir şekilde gülümsedi. Angela ' da ona gülümsedi siniri
geçmişti. '' Bende Angela Zoey memnun oldum. '' dedi
ve o da gülümsedi. Alex Angela'dan karşılık aldığına çok sevinmişti. '' Hangi okula gidiyorsun? ''dedi Alex. Angela '' Tİyatro ve müzik Akedemisine Sen? '' dedi. Alex '' Vay be bende müzik akedemisine gidiyorum. ''dedi ve sırıttı. Alex çok hoş bir çocuktu . Etrafına ışık saçıyordu. Adeta herkesi etkisi altına alıyordu.Angela'da onun etkisi altına girmişti. Alex Angela'yı süzerek ''Şey çok kötü görünüyorsun şurdan sana giymen için bir şeyler alayım '' dedi ve arabayı sağa çekti.Angela gerek yok demek için ağzını açtı ama Alex çoktan arabadan inmişti. Angela ' nın kapısı açtı ve''gel üstüne ve ayağına bir
şeyler seç ''
dedi. Angela '' Ya gerek yok gerçekten... '' dedi ama Alex sözünü keserek '' Lütfen üşüteceksin hasta olucaksın bak hadi gel ne olacak ? '' dedi.Angela istemeye istemeye arabadan indi ve alışveriş merkezine doğru ilerlediler...

Angela 'nın üstünde kazak ve kot pantalon ayağında ise ucuz bir ayakkabı vardı. Angela Alex ' e teşekkür etti ve hiç gerek olmadığını söylüyordu. Alex ise hiç önemli olmadığını söylüyordu.Şimdi ise hamburgercide yemek yiyorlardı.Angela Dubble Chicken'ı aç gibi yerken Alex'in onu izlediğini gördü ve kızardı.Angela '' Ay pardon acıkmışımda... '' dedi utangaç bir tavırla. Alex'' önemlideğil rahatına bak''dedi.Yemeklerini yediler. Angela Alex'ten çok hoşlanmıştı.Alex'te ondan... yemeklerini yedikten sonra Alex Angela'nın dediği adrese doğru ilerlemeye başladılar. Ve yolun yarısına geldiklerinde yolun kapandığını ve orda bir kalabalık olduğunu gördü. Angela orda teyzesini gördü '' DUR ! Dur teyzemi gördüm! ' Alex hemen frene bastı Angela aceleyle arabadan çıktı ve koşarak kalabalığa doğru ilerledi. Teyzesinin yanına geldi teyzesi ağlıyordu.''Noldu teyze?'' diye sordu Angela ve o anda yerde öylece uzanan annesini gördü.. Angela bir an heryeri bulanık gördü ve birden dengesini kaybetti bir çift güçlü kolun onu tuttuğunu hissetti. Sanırım bu Alex'ti. Alex endişeyle ''BİRİ YARDIM ETSİN! '' diye bağırdı. Bir kaç kişi ''
Ambulans çağırdık şimdi gelir o zaman kızı da ambulansa bindirirsin. ''
dedi
ve kalabalığa karıştı. Alex Angela 'yı yerden kaldırdı ve kucağına aldı. Angela'nın göz kapakları titredi ve açıldı. Angela '' Noldu ? '' dedi. Alex ''Şey... Sanırım annene araba çarpmış. Sende bayıldın.. '' dedi sanki hemen bitirmek istiyormuş gibi çok hızlı konuşmuştu. Angela Alex'in kucağında olduğunu anlayınca kalbi çok hızlı atmaya başladı ama şimdi sırası değildi. Angela ayağa kalkmaya çalıştı. Alex'te ona yardım etti birlikte ayağa kalktılar Angela kimin annesine çarptığını öğrenmek istiyordu. Sendeleyerek teyzesinin yanına gittti ve '' Teyze... Anneme Nolmuş? '' nefes alamıyormuş gibi kesik kesik konuşuyordu. Teyzesi '' Sanırım yolda gidiyormuş seni aramak için... Sen eve geç kalınca merak etmiş. Seni aramaya gelmiş.. Ve karşıdan karşıya geçerken hızla araba çarpmış ve kaçmış kimse arabayı görmemiş ve dolayısıyla plakayıda...'' dedi. Angela yutkundu boğazına takılan şeyin gitmesini istiyordu. konuşmak için yutkunması gerekti. Tam o sırada ambulans geldi Angela'nın annesi hemen ambulansa kaldırıldı. Alex Angela'nın kolundan tutup dengesini sağladı. '' Sende binmek ister misin iyi görünmüyorsun... '' dedi.Angela '' Tamam ama beni yanlız bırakma lütfen...''dedi yaşlı gözleriyle ona bakarak. Alex'in onu bırakmak gibi niyeti yoktu zaten. '' Tamam söz veriyorum hep yanında olucağım ''dedi. Angela ile Alex arasında ilk tanıştıklarından beri bir bağ oluşmuştu. İkiside birbirlerinden çok hoşlanmışlardı.Angela ambulansa bindi ve hastaneye gittiler. Alex söz verdiği gibi onun yanından hiç ayrılmadı annesi amiliyata götürülürken bile.. Angela saatlerce bekledi ama ona sanki yıllar geçmiş gibi geldi. Angela Alex'in omzuna dayanıp sessizce ağlamaya başladı. Alex onun ağladığını anlayınca onu sakinleştirmeye çalıştı. '' Şıştt tamam sakin ol herşey yoluna gircek merak etme...''Angela '' Hayır! hiçbir şey yoluna girmiyecek! Annem benim
yüzümden kaza geçirdi! Eğer ben bu kadar geç kalmasaydım... Eğer bu kadar
geç kalmsaydım hiçbir şey olmayacaktı!Annem benim yüzümden kaza GEÇİRDİ! ''
dedi ve daha sesli ağlamaya başladı.. Hıçkıra hıçkıra... Onun her ağlayışında Alex'in de canı yanıyordu ve o anda Alex Angela'ya aşık olduğunu anladı.. Tam o sırada doktor ameliyathaneden çıktı ve '' Sandra Queen 'in yakınları... ''dedi.Alex ve Angela ayağa kalktılar Angela '' Evet ben kızıyım... '' dedi hıçkırarak Doktor '' Efendim elimizden gelen her şeyi yaptık ama maalesef annenizi kurtaramadık... ''Angela kırık bir fısıltıyla''Hayır olamaz. Anne... '' dedi ve onun için herşey karardı...

Angela için hayat artık anlamsız en sevdiği kişi ANNESİ ölmüştü. Sevgilisi -eski sevgilisi- onu okulun kaşarıyla aldatmış ve aynı gün içinde bir çocuğa sırılsıklam aşık olmuştu...Angela artık biliyordu ki hiçbir şey eskisi gibi olmıyacaktı...
Seth Sullivan
Ada Lideri
Ada Lideri
Seth Sullivan

Liderlik Kapasitesi : 227

Angela Zoéy Queen yeniden başlıyor herşeye... Empty
MesajKonu: Geri: Angela Zoéy Queen yeniden başlıyor herşeye...   Angela Zoéy Queen yeniden başlıyor herşeye... I_icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 3:22 pm

72
http://kayipada.my-rpg.com

Angela Zoéy Queen yeniden başlıyor herşeye...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Renesmee Angela Drâgomir