Kayıp Ada
Rp dünyasında eşi benzeri olmayan bu adada, yaşamayı göze alıyor musun? Grup savaşlarının yanında açlık mücadelesi, adadan kurtulmanın umudu ve diğer bir çok gizemli olaylar.

Eğer sen de kendine güveniyor ve adada yaşayabileceğini düşünüyorsan üye ol!

Ada, uyanıyor!...
Kayıp Ada
Rp dünyasında eşi benzeri olmayan bu adada, yaşamayı göze alıyor musun? Grup savaşlarının yanında açlık mücadelesi, adadan kurtulmanın umudu ve diğer bir çok gizemli olaylar.

Eğer sen de kendine güveniyor ve adada yaşayabileceğini düşünüyorsan üye ol!

Ada, uyanıyor!...
Kayıp Ada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıp Ada'da Bir Şeyler Oluyor

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ada Yerlisi Seçimleri

+15
Camille Hathaway
Nicolas Alex Cartier
Veranôva Dé Lauretté
Sophie Lisa Black
Alina Okéféra
Robin James Archer
Daisy Cheers
Ovnérta Quisqaun
Amanda Sylise
Elyssa Quentin Ryan
Lyndséy Juli
Exeon Shadow
Jace Angel Night
Luciana De Felice
Seth Sullivan
19 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Seth Sullivan
Ada Lideri
Ada Lideri
Seth Sullivan

Liderlik Kapasitesi : 227

Ada Yerlisi Seçimleri Empty
MesajKonu: Ada Yerlisi Seçimleri   Ada Yerlisi Seçimleri I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 8:03 pm

Ada lideri tarafından bir görev için getirilmiş kişiler. Adanın merkezindeki küçük köylerinde yaşayan ve adayı avuçlarının içi gibi bilenler. Başvurmak için :

Karakter özelliklerinizi yazınız.
+75 Rp Puanı

En son Seth Sullivan tarafından Çarş. Mayıs 26, 2010 5:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://kayipada.my-rpg.com
Luciana De Felice
Ada Yerlisi
Ada Yerlisi
Luciana De Felice

Rp Partneri : Jace.
Liderlik Kapasitesi : 4

MesajKonu: Geri: Ada Yerlisi Seçimleri   Ada Yerlisi Seçimleri I_icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 12:24 pm

Karakter özellikleri: Eskiden herkesle iyi anlaşan kalbi sevgi dolu bir kız olan Luciana insanların ona olan davranışlarından ötürü kötü olmaya doğru itilmiştir.Eski sevgileriyle yaşadığı bazı sorunlar onu sadakatsiz, ruhsuz, duygusuz biri olmaya itmiştir. Küçükken yaşadığı bir tranva sonucu çift karakterli olmuş, herkese karşı farklı davranmaktadır. Düşmanlarına karşı zerre acımaz Luciana. Haindir. Hayatında olup biten herşeyi gizler. Bunu sadece en yakın dostu bilir. Onunla herşeyini paylaşabilir. Sevgilisi ve En yakın arkadaşı hariç hiç kimseye sadakat göstermez. Luciana düşmanlarına arkalarından sinsice yaklaşır. Hiç beklemediği bir anda onları zayıf noktalarından vurur.Bunun yanı sıra empati yeteneği gelişmiştir. İnsanları görür görmez, karakterleriyle ilgili tahminde bulunur ve bunlar doğru çıkar.
Seth Sullivan
Ada Lideri
Ada Lideri
Seth Sullivan

MesajKonu: Geri: Ada Yerlisi Seçimleri   Ada Yerlisi Seçimleri I_icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 3:13 pm

İlk ada yerlisi! Onaylandı.
Jace Angel Night
Ada Yerlisi
Ada Yerlisi

Rp Partneri : Luciana <3
Liderlik Kapasitesi : 8

MesajKonu: Geri: Ada Yerlisi Seçimleri   Ada Yerlisi Seçimleri I_icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 5:04 pm

Karakter Özellikleri: Jace insanlarla garip bir ilişki içerisinde. Onları rahatlıkla etkileyebiliyor ve empati kurmak konusunda ise oldukça usta. Bazen yalnız kalmayı severken genelde insanların arasında ve popüler. Jace aslında yalancı ve ikiyüzlünün teki ama onunda gerçek bir yüzü var ve bunu yalnızca değer verdiği insanların görmesine izin veriyor. Çoğu insandan farklı olarak sadakat çoğu zaman ona göre değil ve herkese güvenmiyor çünkü güvensizliğin ihanetlere karşı tek savunma olduğuna inanıyor. Cesur biri, zaten cesur olmak zorunda çünkü tehlike onun için bir hobi sayılır. Tüm bunlar bir yana Jace'i gizli bir şekilde yönlendiren güç tutku ve nefrettir. O bir çok insanın aşık olduğu ve bir çoklarının nefret ettiği bir kişidir.
Seth Sullivan
Ada Lideri
Ada Lideri
Seth Sullivan

MesajKonu: Geri: Ada Yerlisi Seçimleri   Ada Yerlisi Seçimleri I_icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 5:33 pm

Onaylandı!
Exeon Shadow
Ada Yerlisi
Ada Yerlisi
Exeon Shadow

Liderlik Kapasitesi : 0

MesajKonu: Geri: Ada Yerlisi Seçimleri   Ada Yerlisi Seçimleri I_icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 9:03 pm

Karakter Özellikleri:
soğuk ve sessiz bir kişiliğe sahip olan Exeon anlam veremediği bir biçimde herkes tarafından sevilir. resime yeteneği olan biridir. karakteri oturmuştur. iyilikten yana da olsa kötülük içine işlemiştir. zeki ve cesaret doludur. çabuk kavrar. planlı ve programlı çalışır. ne yapacağını önceden görür ve sonraki hamlelerini tahminlerine göre yürütür. sevdikleri uğruna kendini feda edebilir bu yüzden fazla korumacı bir tavır sergiler. insanların üstüne fazla titrer.annesini ve babasını bir isyanda cezalandırıldığı için kaybetmiştir. Bu yüzden Exeon küçük yaşta yetim kalmıştır.

Lyndséy Juli
Admin | Ada Adayı
Admin | Ada Adayı
Lyndséy Juli

Rp Partneri : Ben Tek Çalışıyorum.
Liderlik Kapasitesi : 223

MesajKonu: Geri: Ada Yerlisi Seçimleri   Ada Yerlisi Seçimleri I_icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 7:35 pm

Onaylandı.
Rütbe veriliyor.
Elyssa Quentin Ryan
Ada Adayları
Ada Adayları
Elyssa Quentin Ryan

Liderlik Kapasitesi : 6

MesajKonu: Geri: Ada Yerlisi Seçimleri   Ada Yerlisi Seçimleri I_icon_minitimeSalı Mayıs 25, 2010 3:42 pm

Karakter özellikleri:Bazen öfkesini kontrol etmekte güçlük çeksede bunu başarabileceğinin kendisi de farkında.Ailesinin problemleriyle dolu hayatı onu çok yoruyor.Bazen soğukkanlı oluyor ve buna kendisi de inanamıyor.Hayat tecrübeleri oldukça fazla ve her zaman en sevdiği insanları kaybetmek onun kaderi olmuş gibi.Ona iyi davrananlara iyi kötü davrananlara kötü davranır ve hiçbirşeyi karşılıksız bırakmaz.
Genelde çevresi tarafından çok sevilir ve kurduğu dostluklar temeli sağlam dostluklardır.
Seth Sullivan
Ada Lideri
Ada Lideri
Seth Sullivan

MesajKonu: Geri: Ada Yerlisi Seçimleri   Ada Yerlisi Seçimleri I_icon_minitimeSalı Mayıs 25, 2010 4:31 pm

Onaylandı...
Amanda Sylise
Ada Yerlisi
Ada Yerlisi
Amanda Sylise

Rp Partneri : Yok henüz..

MesajKonu: Geri: Ada Yerlisi Seçimleri   Ada Yerlisi Seçimleri I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 4:06 pm

Katakter Özellikleri : Çok duygusal biri olmama rağmen etrafımdakiler beni oldukça sert bilirler.Bu sebeple dostum azdır.Genellikle içine kapanık biri olarak bilindiğim için birşey olduğunda bana noldu diye soran kişi sayısı azdır.Bunun dışında sert olmama rağmen büyüklerime çok saygılıyımdır.Çevrede sevilen biriyimdir.Ancak sevdiklerime ve bana zarar vermeye kalkan kişilere oldukça kötü davranabilirm.^^
Ovnérta Quisqaun
Admin | Dungeon Master | Ada Koruyucusu
Ovnérta Quisqaun

Liderlik Kapasitesi : 5

MesajKonu: Geri: Ada Yerlisi Seçimleri   Ada Yerlisi Seçimleri I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 4:08 pm

Onayladım ^^
Ovnérta Quisqaun
Ovnérta Quisqaun

Liderlik Kapasitesi : 5

MesajKonu: Geri: Ada Yerlisi Seçimleri   Ada Yerlisi Seçimleri I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 4:17 pm

*Flood.

+75 Rp Puanı!
Daisy Cheers
Ada Yerlisi
Ada Yerlisi
Daisy Cheers

Rp Partneri : Nicolas <3
Liderlik Kapasitesi : 19

MesajKonu: Geri: Ada Yerlisi Seçimleri   Ada Yerlisi Seçimleri I_icon_minitimeCuma Mayıs 28, 2010 6:24 pm

Kişilik Özellikleri: Ailesi tarafından küçük yaşta ailede bulunan bulaşıcı bir hastalıktan Daisy’i korumak için bu ıssız adaya bebek yaşında bırakıldı ve sonsuza kadar yaşaması için terk edildi. Ailesi onun iyiliğini istese de Daisy bu davranışı yüzünden ailesine çok kızgın ama ada da yaşamayı çok seviyor. Güzelliğine çok önem veriyor ve gerçekten güzelliğini ve bedenini kullanmayı biliyor. Yazmayı ve okumayı seviyor. Birkaç tane kendisine ait kitabı var. Ve genellikle ada da keşif gezilerine çıkıyor ve hatta ada da bilinmeyen birçok yeri Daisy keşfetmiş ve adanın kullanımına sunmuş. Birçok yeteneğe aynı anda sahip olmak bir şey yapabilmektense her şeyi en azından denemeye çalışıyor. Deniz de çok iyi yüzebiliyor ve narin olduğu kadar da güçlü, erkeklerin yapabildiği birçok şeyi yapabileceğine inanıyor. Ada yerlisinden uzak adanın en büyük ağacının üstünde yaptığı ağaç evinde vakit geçirmeye bayılıyor. Ve sevgilisinden ve liderden başka kimsenin girmesine izin vermiyor kolay kolay. Daisy âşık ve aşkla ilgili çok şey biliyor ama aşkın sadece karşı cinse karşı olduğuna inanmıyor. Ayrıca duygulara önem veriyor. Sevgilisi onun her şeyi oluyor, onu koruyor ve neredeyse üzülmemesi için istediği her şeyi yapıyor. Sevgilinin ya da âşık olduğu kişinin onu koruması ve ona değer vermesi istediği tek şey, insanların duygu ve düşüncelerini öğrenebilmeyi çok isteyen Daisy konsantre olunduğunda bunun yapılabileceğine inanıyor ama düşünceleri öğrenmenin bazen insanı üzeceğini bildiğinden duygu ve düşüncelerden bazen korkabiliyor. Ailesinin yokluğu onu duygusal yapmış ve ayrıca yeri geldiğinde çok ciddi yeri geldiğinde hoplayıp zıplayan bir çocuk olabiliyor. Yerinde gülmeyi yerinde ağlamayı biliyor. Ve eğer birini düşman gördüyse ondan üstün olmak için her şeyi yapar. Bütün istediği her şeye sahip olmak istiyor ve istediğini de elbet bir gün elde edeceğine inanıyor.
Robin James Archer
Ada Yerlisi
Ada Yerlisi
Robin James Archer

Rp Partneri : Sophie Lisa Black. Hayatımda aradığım değerler arasından en değerlisi. Bir anlam, bir amaç, ve uğruna ölünesi bir insan. Kanatları olsaymış şaşırmazdım diyebileceğim derecede geniş yürekli ve sevecen. Sıcak, akıllı, güzel ve merhametli. Onu seviyorum. Onu o kadar çok seviyorum ki anlatamıyorum. O, dünyada gördüğüm sayılı harikalardan en güzeli. Birtane çıkar böylesi. Aşığım ona. Aşık. O kesinlikle bir Melek. Bu dünyadan olamaz.
Liderlik Kapasitesi : 3
Nerden : Benim bile unutmuş olduğum küçük bir yerleşim biriminden geliyorum.

MesajKonu: Geri: Ada Yerlisi Seçimleri   Ada Yerlisi Seçimleri I_icon_minitimeCuma Mayıs 28, 2010 6:29 pm

+ Sorguluyorum. Her zaman yaptığım gibi, hayatı ve ölümü sorguluyorum. Şu ana kadar içinde yaşadığım her zaman diliminde başıma gelenler ve edindiğim tecrübeler doğrultusunda kendi çizdiğim yolda attığım her adım, beni nereye doğru yaklaştırıyor diye düşünmekten alıkoyamıyorum kendimi. Ruhum, ve bedenim, bir karanlığa, bir bilinmezliğe doğru ilerliyor ama, bilmiyorum. Gördüğüm gerçek, mutlak bir karanlık mı, yoksa ışığı gölgeleyen bir perde mi anlayamıyorum. Evet, umutsuzluklar ve acılarla boğuştum hayatımın çoğu anında. Her zaman bir şekilde altından kalkıp bazı şeylerin yoluna girmesini diledim kendimce. Ve bazı şeyler girdi, dilediğim gibi elbette. Fakat, fakat hepsinin amacını anlayamıyorum. Sessiz ve sakin, ama ruhumda körüklenmiş alevlerle, öfkeyle, ateşle, aşkla doluyken hissettiğim benliğime sığmazlıkla boğuşurken yaşadığım ikilemler, çıkmazlar... Hepsi acı verici, hepsi yürek yakıcı. Ama dayanıyorum. Bu anlamsızlık ve amaçsızlık denizinde attığım boşuna kulaçlara, ve bu boşuna atılan kulaçların gerçek anlamda boşuna olduğunu bile bile ilerlemeye devam etmeye çalışmaya dayanıyorum. Dayanmalıyım. Ve dayanacağım.
Seth Sullivan
Ada Lideri
Ada Lideri
Seth Sullivan

MesajKonu: Geri: Ada Yerlisi Seçimleri   Ada Yerlisi Seçimleri I_icon_minitimeCuma Mayıs 28, 2010 6:52 pm

Tamamdır... Tebrikler! Smile
Alina Okéféra
Ada Yerlisi
Ada Yerlisi

MesajKonu: Geri: Ada Yerlisi Seçimleri   Ada Yerlisi Seçimleri I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 5:54 pm

Karakter özellikleri: Ailesiyle arasında ufak ufak tartışmalar olmasına rağmen yine de araları iyidir. Genellikle arkadaşları ile de çok iyi anlaşır. Ancak ona veya arkadaşlarına zarar veren biri varsa o kişiye dersini vermesini çok iyi bilir. Duygusaldır ama duygularını herkese göstermez. Karşısındaki kişiyi ne kadar kendine yakın hissederse o kadar doğal davranır. Hoşlanmadıkları varsa uzak durur. Soğukkanlıdır. Gemellikle kalbinin sesini dinler ve ona göre hareket eder ama önemli birşey olduğunda mantığını kullanmasını iyi bilir. Güvenilir biridir. Gerektiğinde sır saklamasını iyi bilir. Kimsenin arkasından konuşmaz ve kendi arkasından da konuşulmasını sevmez. Birşeyler yazmayı ve gezmeyi sever Yağmur yağarken yağmurun sesini dinlemeyi ve yağmurda yürümeye bayılır.
Sophie Lisa Black
Admin | Ada Adayı
Admin | Ada Adayı
Sophie Lisa Black

Rp Partneri : Robin James Archer. (L) Melek'im. Benden ayrılırsa bu evrenden silinirim ben... Kalbim onun, ruhum onun. Onunum ben...
Liderlik Kapasitesi : 9

MesajKonu: Geri: Ada Yerlisi Seçimleri   Ada Yerlisi Seçimleri I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 6:46 pm

Onaylandın! (:
Veranôva Dé Lauretté
Ada Yerlisi
Ada Yerlisi
Veranôva Dé Lauretté

MesajKonu: Geri: Ada Yerlisi Seçimleri   Ada Yerlisi Seçimleri I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 6:57 pm

Kişisel Özellikler: Veranôva her ne kadar aşkı dünyadaki en üstün duygu olarak görse de, aşk ile yarışabilecek tek şeyin onur olduğunu bilmektedir. Onur ise acımasızlığı gerektirir, bir insanın onuru her şeyden önce gelmektedir. Veranôva, kötülük gördüğü kimseye iyilik yapmaz ve çok kindardır. Kendisinin aşırı güzel olduğuna inanır, bu yüzden fazla kendini beğenmiştir. Aynı zamanda da bencildir. Mutluluğunu kimseyle paylaşmaz, çünkü paylaşmak mutluluğunu azaltıyormuş gibi hisseder. Ama üzgün olduğunda hep dostlarına(!) ihtiyaç duyar. Geleceği fazlasıyla merak eder.
Veranôva, gücünü her zaman merak etmiştir ve bunu bulmak için çok çaba sarf etmiştir. Gücünü bulmanın iyi mi kötü mü olacağını bilmediği halde arayışlarına devam etmek konusunda içinde iyi bir his vardır. İçgüdülerine her zaman güvenir ve aşkın bu dünyadaki en kudretli duygu olduğuna inanır.
Nicolas Alex Cartier
Ada Yerlisi
Ada Yerlisi
Nicolas Alex Cartier

Rp Partneri : Daisy <3
Liderlik Kapasitesi : 1

MesajKonu: Geri: Ada Yerlisi Seçimleri   Ada Yerlisi Seçimleri I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 11:36 pm

Karakter Özellikleri: Yaşam bazıları için zordur ve bazıları için acımsız... Nicolas içinse hiç biri değildi bunlardan. O mutluydu çocukluğunda, sevilirdi, başarılıydı, sevimliydi ama yalnızdı. İnsanların içinde bile gerçekte yalnızdı o. Kimseyi gerçekten yakınına sokmadı. Beyni ile çevresindekiler arasına kırılması zor bir duvar ördü. O duvar onun yaşamının sınırlarıydı bazıları için, bazıları için onu daha da büyüleyici hale getiren bir özellik. Nicolas önemsemedi onların düşüncelerini ve kendini müziğine adadı. Piyanı ve keman çalmayı öğrendi. Kendi bestelerini yaptı ve duygularını insanlara bu şekilde anlattı. Sanatçı ruhu onu ele geçirdiğinde duvarların ardındaki adam biraz daha açtı duvarlarla arasındaki mesafeyi ve kendini biraz daa dışa vurdu. Duvarlarını inceltti ama içine kimseyi sokmadı. Nicolas bu yüzden biraz asi birine dönüştü dışarıdan bakıldığında ama o her zaman duygusal biri kalbinde. Soğukkasnlı ve cesur olmasıda onun liderlik özelliği kadar önemli çevresindekiler için.
Lyndséy Juli
Admin | Ada Adayı
Admin | Ada Adayı
Lyndséy Juli

MesajKonu: Geri: Ada Yerlisi Seçimleri   Ada Yerlisi Seçimleri I_icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 2:00 pm

Onaylandınız.
Camille Hathaway
Ada Yerlisi
Ada Yerlisi
Camille Hathaway

Rp Partneri : Este Paolo. Volkan sadistsin oğlum :D Ama çok kafa dengisinnn &lt;3

MesajKonu: Geri: Ada Yerlisi Seçimleri   Ada Yerlisi Seçimleri I_icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 10:16 pm

Karakter Özellikleri:
İnsanlarla pek yakınlık kuramaz. Aslında herkesle yakın olmak ister cesareti vardır ama atılgan değildir. Yakınlaştı mı biriyle onunla çok samimi olur. Kendisine yakın gördüğü kişiler tarafından yalan söylenmesini sevmez ve yalan söylemeyi de sevmez. Kavgacıdır biraz ama içinde biriktirir her şeyi. Pek paylaşmaz yakınları bile olsa bu.Onun dışında maceracı bir ruhu vardır. Her gördüğü yeniliği denemek ister ama üşengeçtir. Ailesinin durumu yüzünden karar almayı öğrenmiştir. Annesi ve babası ayrıdır. Bu da onu seçim yapmaya itmiştir. Çabuk düşünür ama aceleci değildir. Çabukluk gereken durumlarda acelecidir. Dışarıdan bakıldığında çevresine karşı kendini kapatmış görünür ama içeriye giren az sayıda arkadaşı görür aslında onun nasıl biri olduğunu.
Lyndséy Juli
Admin | Ada Adayı
Admin | Ada Adayı
Lyndséy Juli

MesajKonu: Geri: Ada Yerlisi Seçimleri   Ada Yerlisi Seçimleri I_icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 10:38 pm

Onaylandın.
Diamondié Lena Roviuné
Ada Yerlisi
Ada Yerlisi
Diamondié Lena Roviuné

Rp Partneri : Ada'da kayboldu. Belki bir gün döner. Belki de yeni bir aşk bulurum..

MesajKonu: Geri: Ada Yerlisi Seçimleri   Ada Yerlisi Seçimleri I_icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 6:55 pm

Diamondié Lena'nın kişiliği ve Ada'daki yaşamı.

Genç yaşta hala bilmediği bir nedenle geldi bu adaya. Doğduğundan beri hiç ayrılmadığı ikizi Nymphadora'yla birlikteydi yine. Beraber geçirdikleri güzel yaşam adada devam etti. İlk geldiği zamanlarda lanet ettiği bu yer yeni yuvası oldu. Ada hiçbir zaman kişiliğinin değişmesine neden olmadı. Hala eskisi gibi olgun, mantıklı ama aynı derecede eğlenceli biri Lena. İnsanlarla tanışır tanışmaz iyi anlaşması zordur genelde ama birini gerçekten dostu olarak görüyorsa ondan asla vazgeçmez ve her türlü fedakarlıkta bulunur. Adadaki ilk günlerinden beri daima insanlara yardım etmek için elinden geleni yapmıştır. Zamanla burada iyi dostlukları oldu.. Ada yerlilerinden olan sevgilisinin kaybolması onu çok sarstı. Yine de çabuk atlattı ama onu aramaktan hala vazgeçmiş değil. Karakterini anlatmak kolaydır. O da kendini iyi tanır. Duyguları bir olayın etkisiyle çabucak değişebilir. Ama tam olarak dengesiz bir duygu değişimi yaşamaz. Genelde hoşgörülüdür, en azından insanları incitmemek için öyleymiş gibi yapar. Hassastır, dedikoduya ve iftiraya tahammül edemez. Herkesle iyi geçinebilmek ve düzgün bir hayat yaşamak istiyor bu adada. Tabii illa düşmanı olmak istiyorsanız o başka...
Seth Sullivan
Ada Lideri
Ada Lideri
Seth Sullivan

MesajKonu: Geri: Ada Yerlisi Seçimleri   Ada Yerlisi Seçimleri I_icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 7:03 pm

Tamamdır. Wink
Alexis Neria Sangrariel
Ada Yerlisi
Ada Yerlisi
Alexis Neria Sangrariel

Rp Partneri : Kafa dengi biri pm atabilir..

MesajKonu: Geri: Ada Yerlisi Seçimleri   Ada Yerlisi Seçimleri I_icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 12:07 am

Kişisel Özellikler;
Soylu bir aileden gelir.Ama o ailesine hiç bir zaman uygun olmamıştır.Paristen ayrılıp Bostonda tek başına yapamıştır.Asi bir yapısı vardır ve kural tanımaz.Duygusal değildir ama içinde duygularını besler.Cesur ve hırslıdır.Hızlı ve zekidir.Çabuk ve doğru kararlar alır.Sevdiklerine karşı korumacıdır.Bir çok konuda yeteneklidir.Dış görünüşe önem veren kızlardan değildir.Kendisi FBIdı.Eli iyi silah tutar.Keskin zekası ile herkesi hayrete düşüre bilir.Konuşmasıyla insanı çabuk etkiler.Lider ruhludur.Haksızlığa ve üçümsenmeye gelemez.Asabidir,sinirlendiği zaman önünde kimse duramaz.Ben merezciliği sevmez.Haklı olduğu konularda daima kendini savunur.Ezilmez ve ezdirmez.

Ada Yerlisi Seçimleri
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki