Kayıp Ada
Rp dünyasında eşi benzeri olmayan bu adada, yaşamayı göze alıyor musun? Grup savaşlarının yanında açlık mücadelesi, adadan kurtulmanın umudu ve diğer bir çok gizemli olaylar.

Eğer sen de kendine güveniyor ve adada yaşayabileceğini düşünüyorsan üye ol!

Ada, uyanıyor!...
Kayıp Ada
Rp dünyasında eşi benzeri olmayan bu adada, yaşamayı göze alıyor musun? Grup savaşlarının yanında açlık mücadelesi, adadan kurtulmanın umudu ve diğer bir çok gizemli olaylar.

Eğer sen de kendine güveniyor ve adada yaşayabileceğini düşünüyorsan üye ol!

Ada, uyanıyor!...
Kayıp Ada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıp Ada'da Bir Şeyler Oluyor

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Xearde'N Righell

2 posters
YazarMesaj
Xearde'N Righell

Liderlik Kapasitesi : 0

Xearde'N Righell Empty
MesajKonu: Xearde'N Righell   Xearde'N Righell I_icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 3:06 pm

*Dünya'daki
tüm devletler yıkılmış.Tek dünya devleti kurulmustu.Fakat bunu
desteklemeyenler bir azınlık devleti kurmus ve Tek dünya devletine karşı
silahlanıp savaş açmışlardı.

Yıl 2301

Tek Dünya Devleti Exerbien/Başkent Paris
Başkanlık
Binası Konsey Salonu

Başkanın sözleri üzerine konsey odasından muazzam bir gürültü kopmuştu.İnsanlar inanamayarak bağırışıyorlardı.Başkanın korumaları dahil şaşkınlık içindeydi.Kimse önceki savaşın etkilerini atlatamadan yeni bir savaş seferberliği kararı beklemiyordu.Başkan Xeanne,konsey üyelerinin bağırışmalarını sabırla izliyor ve
"Kıyamet kopsa kararımdan vazgeçmem"
dercesine kürsüde dimdik ve sarsılmaz bir biçimde duruyordu.Uzun boyu ve gergin yüz hatları ile kararlı yapısını gözönüne koyuyordu.Bir an mavi gözlerini çılgına dönmüş üyelerden ayırdı ve haber muhabirlerine baktı.Bu seferki konsey toplantısı halka açık bir toplantıydı.Haber muhabirleri gelişmiş
kameralarıyla kendisini ve salonu kayda alıyor,bir taraftanda soracakları soruları bir kenara not ediyorlardı.Gözleri genç bir kıza takılana kadar habercileri süzdü.Kızın gözleri öyle bir parlıyordu ki insana herşey yoluna girecek diyordu sanki.Xeanne kızın gözlerine bakarken gecelerce uyumasını engelleyen sorular aklında yankılanmaya başladı.
"Acaba doğru mu yapıyorum bu kadar insanın ölümüne neden olacak bir karar almakla?Peki ya savaşı kaybedersek bu kadar insan boş yere mi ölmüş olacak?"
Sonra kendince gerçek olduğunu inkar ettiği vicdanı seslendi zihnine.
"Sen sadece tüm Dünya'yı yönetmek için savaş açıyorsun,barış için değil.Onca insanın ölmesi,o kadar ailenin dağılması senin umrunda değil."
Kendi zihnine
"Hayır!Bunlar doğru değil"
demesine rağmen doğru olduğunu biliyordu.Kız yüzünü başka yöne çevirdiğinde kendine geldi.Salon susmuş O'nun konuşmasına devam etmesini bekliyordu.Alnından yanaklarına doğru soğuk terler süzülüyordu.Kendini toplamak için derin bir nefes aldı.Kafasında hala
"Onlar umrunda değil"
sesi yankılanıyordu.Ama Xeanne aldırmayıp konuşmasına devam etti.
"
Dostlarım,şaşırdınız biliyorum.Fakat eğer şimdi
saldırmazsak,önceki savaşta aldığımız başarılar bir hiç olacak.Ölen
yandaşlarımızın uğruna kendi hayatlarını verdikleri barışı belkide hiç
getiremeyeceğiz dünyaya."
Kendine güveni yerine gelmişti başkanın.Kendisine öğretildiği gibi insanların duygularıyla oynuyordu.
"Ben kararımı verirken bu savaşın son olmasını düşledim hep.Sizlerden son kez
seferberlik istiyorum.Son kez destekleyin beni.Son kez inanın kudretli
ordumuza.Savaşı kazandığımızda oluşacak olan barışı düşleyin sizde.Savaş
ve acıdan uzak,huzur dolu geçireceğimiz hayatı düşleyin."
Sözlerinin insanların içine işlemesi için bir an bekledi.Sonra devam etti.
"Kararım son bir savaştır.Tanrı hepimizi korusun"
diye bitirdiğinde konuşmasını,bu kez itiraz ve hayret nidaları yerine,zafer
nidaları atıldı.Salon O'nun ismini haykırıyordu.Memnun bir biçimde elini kaldırdı göğe doğru.-yada binanın tavanına-O an salonun büyüklüğünü farketti.Salonun yuvarlak bir tavanı vardı.Tasarımı da barış temalı bir çalışmaydı.
"Savaşı kazandığımızda bende böyle bir oda yaptıracağım kendime"

diye mırıldandı.Bir müddet bekledikten sonra
elini indirip bir lider edasıyla yürüyerek salondan ayrıldı.Haberciler peşindeydi.Fakat Xeanne konuşmasının üzerine sorular cevaplayarak konuşmasını ikinci plana atmayacak kadar zekiydi.Başkanlık aracına binerken bile sorular yağıyordu etrafından.Aracın içinden dışarı baktığında gördüğü kızın gözlerini hiç unutamayacak olduğunu biliyordu.
"Onların iyiliği için"
diye mırıldandı kendi kendine.Yinede farkındaydı ki dünyaya sahip olmasına bir adım kalmıştı.Bu düşünceyi bastırdı hemen.Ordunun konuşlandığı kampagitmek için sabırsızlanıyordu.Şöföre hızlanmasını söyledi.Şöför şaşırarak arkasını döndü
"Efendim zaten 150 ile gidiyoruz otoban için bile oldukça hızlıyız." dedi.Xeanne kaşlarını çattı ve cevap verdi.
"O zaman 200 ile git umrumda değil sana hızlan dedim"
dedi.Şöför başıyla onaylayarak hızlandı.Yol gittikçe daralıyor ve trafik artıyordu.Ama yavaşlamaya cesaret edemiyordu.Başkansa mutlu bir biçimde yaslanmış ve zafer kazanıldığındaki konuşmasını düzenliyordu.Ne olduysa bir anda oldu.Şöföro hızla giderken aldığı keskin dönüşlerden birinde hata yaptı ve aracın kontrolünü kaybetti.O hızla yandaki barikatlara çarptı araç.Ama barikatlar aracı durdurmaya yetmemişti.O hızda giden bir aracı durduracak barikat yoktu zaten.Siyah BMW 10 metrelik uçurumdan aşağı uçtu.Düşüşün sonunda,yere çarptığı anda alev aldı.Xeanne'nın alevler etrafını sarmadan önce gördüğü son şey salondaki genç kızın gözleriydi...

Sayfa düzeni için k.bakmayın.Yazılar birbirine doğru kaydılar.Ancak bu kadar düzeldi.
Seth Sullivan
Ada Lideri
Ada Lideri
Seth Sullivan

Liderlik Kapasitesi : 227

Xearde'N Righell Empty
MesajKonu: Geri: Xearde'N Righell   Xearde'N Righell I_icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 5:25 pm

Betimleme = 7 + 7 = 14
Uzunluk = 18
Kurgu = 13
İmla = 10
Noktalama = 10
Renk Uyumu = 5

70
http://kayipada.my-rpg.com

Xearde'N Righell
1 sayfadaki 1 sayfası