Kayıp Ada
Rp dünyasında eşi benzeri olmayan bu adada, yaşamayı göze alıyor musun? Grup savaşlarının yanında açlık mücadelesi, adadan kurtulmanın umudu ve diğer bir çok gizemli olaylar.

Eğer sen de kendine güveniyor ve adada yaşayabileceğini düşünüyorsan üye ol!

Ada, uyanıyor!...
Kayıp Ada
Rp dünyasında eşi benzeri olmayan bu adada, yaşamayı göze alıyor musun? Grup savaşlarının yanında açlık mücadelesi, adadan kurtulmanın umudu ve diğer bir çok gizemli olaylar.

Eğer sen de kendine güveniyor ve adada yaşayabileceğini düşünüyorsan üye ol!

Ada, uyanıyor!...
Kayıp Ada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıp Ada'da Bir Şeyler Oluyor

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

O' Bunu Okusaydı..

+5
Evie Anna Stone
Vasilissâ Crystal Ryan
Amanda Sylise
Daisy Cheers
Lyndséy Juli
9 posters
YazarMesaj
Lyndséy Juli
Admin | Ada Adayı
Admin | Ada Adayı
Lyndséy Juli

Rp Partneri : Ben Tek Çalışıyorum.
Liderlik Kapasitesi : 223

O' Bunu Okusaydı.. Empty
MesajKonu: O' Bunu Okusaydı..   O' Bunu Okusaydı.. I_icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 10:10 am

O kişi bunu okusaydı ona ne demek isterdin?

İlk ben başlayayım..

Üzgünüm senin için. Senin bana yaptıklarına bakılırsa aslında üzgün olmama gerek yok çünkü hakettin hepsini. Evet şimdi seni sevmediğimi söylüyorum. İnanmıyorsun biliyorum ama zaten ben seni hiç sevmedim ki! Ve zaten sana hiçbir zaman "seni seviyorum" da demedim. Deseydim durum değişebilirdi. Ama demedim. Çünkü dememi gerektirecek bir durum olmadı. Hiçbir zaman sevilmedin...

Gülşah...

Daisy Cheers
Ada Yerlisi
Ada Yerlisi
Daisy Cheers

Rp Partneri : Nicolas <3
Liderlik Kapasitesi : 19

O' Bunu Okusaydı.. Empty
MesajKonu: Geri: O' Bunu Okusaydı..   O' Bunu Okusaydı.. I_icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 4:19 pm

Kelimelerim anlamsız sana artık, yıllardır bekledim umut ettim. Döndüğün gün demiştim ki, imkansız diye bir şey yoktur. Sen bile döndüysen her şey mümkün, ama ne anladım sayende biliyo musun, kaybettiklerini asla aynı şekilde geri alamıyorsun. Seni seviyorum, beni terketsen de, seni terketsemde seni her zaman seveceğim. Aşk birlikte olduğunda sevmek değildir ya da ayrılınca unutmak değildir. Ne olursa olsun, hayat ne zorluklar yaşatırsa yaşatsın, bu dünya da senden çok kimseyi sevmedim ve senden çok kimseyi sevmeyeceğim...                                  Selin...
Amanda Sylise
Ada Yerlisi
Ada Yerlisi
Amanda Sylise

Rp Partneri : Yok henüz..
Liderlik Kapasitesi : 0

O' Bunu Okusaydı.. Empty
MesajKonu: Geri: O' Bunu Okusaydı..   O' Bunu Okusaydı.. I_icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 9:03 pm

Yine sensiz kaldım.
Beni 2. kez ve dönüşü olmayan bir şekilde bıraktın.Bazen sana kızıyorum bazen kendimi suçluyorum.Herşeyi maf eden tek suçlunun ben olduğunu biliyorum.Bu ayrılık zorunlu bir ayrılık onuda biliyorum.
Dün gece yine seni gördüm rüyamda.Sarsıldım.Dönmiceğini bilsemde hergün rüyamın gerçek olması için allaha yalvarıyorum.
Seni hala çok seviyorum....
Vasilissâ Crystal Ryan
Ada Adayları
Ada Adayları
Vasilissâ Crystal Ryan

Rp Partneri : Den Danger..
Liderlik Kapasitesi : 6

O' Bunu Okusaydı.. Empty
MesajKonu: Geri: O' Bunu Okusaydı..   O' Bunu Okusaydı.. I_icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 9:54 pm

Seni severdim .
Rumeysa
Evie Anna Stone
Çaylak Aday
Çaylak Aday
Evie Anna Stone

Rp Partneri : Jonhaq RemubLe ~

O' Bunu Okusaydı.. Empty
MesajKonu: Geri: O' Bunu Okusaydı..   O' Bunu Okusaydı.. I_icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 10:34 pm

Yine kaybettim...Merak etme ilk kaybedişim değil bu ? Ama şunu unutma ki her kaybedişimde farklı bir acı hissediyorum...Yine bir arkadaş daha kaybetmenin acısı büyük içimde...Kabuğunu inatla derimden çıkardığımda yaradan akan kan gibi ...Büyüyen fakat bir süre sonra alışık olduğum durumdan dolayı kabuklaşan birşey...Şimdi bunun acısı içersindeyim ve duygularımı ifade etmek imkansız gibi görünüyor...Artık her 18 yaşında birini gördüğümde seni hatırlayacağım ve gözlerimin dolacağı kesin...Tamam , itiraf ediyorum...Ben çevremdekilerin karşısında ağlamaya alışkın değilim.Ama unutma uyumadan önce bir fiil bunlar için ağlıyorum...Her uykumdan önce dua eder gibi eski dostlarımı anıyorum...Bazen öyle bir an oluyor ki kabuklanmış yaralarımı kanatmak istiyorum fakat bu dediklerim kabuklanmışyaramı söktüğümdeki gibi iyleşmiyor , biliyorum...Sen 18 yaşındaki abim değilsin ki gözümde...Aksine yaşıtım ve kardeşim saydığım birisin.

Ama bazen inan bana beni önemsizleştiriyorsun...Yok saydığında nasıl üzülüyorum bilmiyorsun...Sen sadece beni tanımadığın veya yüzünü görmediğim 13 yaşındaki meraklı ve geveze bir kız gibi görüyorsun...Bunu biliyorum ve her zamanki gibi sana da ELVEDA demek zorunda olduğumu da biliyorum...

ELVEDA ...
Lyndséy Juli
Admin | Ada Adayı
Admin | Ada Adayı
Lyndséy Juli

O' Bunu Okusaydı.. Empty
MesajKonu: Geri: O' Bunu Okusaydı..   O' Bunu Okusaydı.. I_icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 5:16 pm

Nesin yaa sen öle .D Tutulup kaldım seni görünce. Çok şekersin Guudduuu .D
Evie Anna Stone
Çaylak Aday
Çaylak Aday
Evie Anna Stone

Rp Partneri : Jonhaq RemubLe ~

O' Bunu Okusaydı.. Empty
MesajKonu: Geri: O' Bunu Okusaydı..   O' Bunu Okusaydı.. I_icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 6:23 pm

Kime diyorsun anLamadım ? O' Bunu Okusaydı.. Icon_question
Lyndséy Juli
Admin | Ada Adayı
Admin | Ada Adayı
Lyndséy Juli

O' Bunu Okusaydı.. Empty
MesajKonu: Geri: O' Bunu Okusaydı..   O' Bunu Okusaydı.. I_icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 8:51 pm

Evie Anna Stone demiş ki:
Kime diyorsun anLamadım ? O' Bunu Okusaydı.. Icon_question

O'na .D O' Bunu Okusaydı.. Fresse
Oyun böyle O kişi bunu okusaydı ona ne demek isterdim. Üstteki veya alttaki üye ile bi ilgisi yok .D
Jonhaq Remuble
Çaylak Aday
Çaylak Aday
Jonhaq Remuble

Rp Partneri : Evie Anna Stone kayboldu XD

O' Bunu Okusaydı.. Empty
MesajKonu: Geri: O' Bunu Okusaydı..   O' Bunu Okusaydı.. I_icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 6:49 pm

Kanka ya hani Prince of Persia oyununu vericektin. Ayıp ediyon ama ya..
Ovnérta Quisqaun
Admin | Dungeon Master | Ada Koruyucusu
Admin | Dungeon Master | Ada Koruyucusu
Ovnérta Quisqaun

Liderlik Kapasitesi : 5

O' Bunu Okusaydı.. Empty
MesajKonu: Geri: O' Bunu Okusaydı..   O' Bunu Okusaydı.. I_icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 1:28 pm

Kardeşim, hayatımda en değerli varlık. Seni çok sevdiğimi her zaman bilmeni istiyorum ve bugün ayrılsakta birgün yeniden birleşeceğiz... 10 senedir birlikteyiz ve hiç ayrılmadık.. Şimdi de ayrılmayacağız... Bizi ayıramayacaklar..
Nymphadora Roviuné

Nymphadora Roviuné

Rp Partneri : Yok.

O' Bunu Okusaydı.. Empty
MesajKonu: Geri: O' Bunu Okusaydı..   O' Bunu Okusaydı.. I_icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 7:19 pm

"Geber!" demek isterdim çokça.
Svetlénâ Wintér O'shéliâ
Ada Düşmanları
Svetlénâ Wintér O'shéliâ

Rp Partneri : Ahahaha :D
Liderlik Kapasitesi : 1

O' Bunu Okusaydı.. Empty
MesajKonu: Geri: O' Bunu Okusaydı..   O' Bunu Okusaydı.. I_icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 7:57 pm

Tüm yıl sen oynadın oyununu. Ama bak, işte şimdi ipler benim elimde. Koparmaya çalışmaktan başka hiçbir şey yapamayacaksın. Benim sıram geldi ve ben senin kadar ince yapmadım iplerimi. Bir daha bulaşma bize.

O' Bunu Okusaydı..
1 sayfadaki 1 sayfası