Kayıp Ada
Rp dünyasında eşi benzeri olmayan bu adada, yaşamayı göze alıyor musun? Grup savaşlarının yanında açlık mücadelesi, adadan kurtulmanın umudu ve diğer bir çok gizemli olaylar.

Eğer sen de kendine güveniyor ve adada yaşayabileceğini düşünüyorsan üye ol!

Ada, uyanıyor!...
Kayıp Ada
Rp dünyasında eşi benzeri olmayan bu adada, yaşamayı göze alıyor musun? Grup savaşlarının yanında açlık mücadelesi, adadan kurtulmanın umudu ve diğer bir çok gizemli olaylar.

Eğer sen de kendine güveniyor ve adada yaşayabileceğini düşünüyorsan üye ol!

Ada, uyanıyor!...
Kayıp Ada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıp Ada'da Bir Şeyler Oluyor

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ferwyn Drown ~

2 posters
YazarMesaj
Este Paolo
Çaylak Aday
Çaylak Aday

Rp Partneri : Camille Hathaway.Matrak partnerim benim <3
Liderlik Kapasitesi : 0

Ferwyn Drown ~ Empty
MesajKonu: Ferwyn Drown ~   Ferwyn Drown ~ I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 5:21 pm

O bir büyücüydü,sevdiği ise insan.İnsanların büyücülerden korktuğu bilinirdi ama tutulmuştu işte ona.Ama o,Dean'ı gördüğü yerde yönünü değiştiriyordu.

Pitt ailesinin büyücü olduğunu tüm mahalle biliyordu.Herkes onlardan korkuyordu,asla konuşma zahmeti göstermiyorlardı.Bu yüzden Dean ne zaman Alice ile konuşmak istese ya Alice istemiyor ya da aileden biri geliyor ve Alice'i uzaklaştırıyordu.

O sabah,Dean Alice'i görme umuduyla dışarı çıkmıştı ve Alice'in oturduğu sokağın önünde duruyordu..Tam da tahmin ettiği gibi Alice arkadaşlarıyla buluşmak için evden çıktı ve sokağın başına doğru yürümeye başladı.Üzerindeki turuncu tişört ve altındaki mavi kot kahverengi saçıyla ve buz mavisi gözleriyle uyum oluşturuyordu.Dean arkasını döndü;Alice onu farketmesin,yönünü değiştirmesin diye.Alice onu farketmeden sokağın başına geldi.Sağa doğru dönecekti ki Dean "Alice !" diye bağırdı.Alice sesi tanımış olacak ki,daha da hızla yürümeye başladı.Dean arkasından koşa koşa ona yetişti ve kolundan tuttu,Alice'i kendine çevirdi.Buz mavisi gözleriyle içini deşiyordu sanki.Dean içini delip geçen o mavi gözlere bir süre baktı,zorda olsa kahverengi gözlerini Alice'in gözlerinden çekebildi.Alice'in kaşlarını çatmış,birşey demesini bekliyormuşçasına ona baktığını gördü.

"Niye böyle davranıyorsun ?" dedi,sanki insanların büyücülerden korktuğunu bilmiyordu."Bilmiyormuşsun gibi davranma,Dean.İnsanlar sizden korkuyor,senle konuştuğum duyulursa nasıl karşılancağımı bir düşün." dedi Alice.Böyle diyeceğini biliyordu Dean.Önceden hazırladığı cevabı söyledi : "Ama her büyücü kötü olacak diye bir kural yok.İnsanların ne dediği senin için niye bu kadar önemli ?"
"İnsanlar değil,Dean.Aslında ailem.Ailem senle konuştuğumu duymuş,çok kızdılar" dedi Alice.Dean bir süre sustu,acaba şimdi söylesem mi diye düşündü."Hiçbir şey olmayacak Dean,hiçbir şey.Söyle ve ne tepki vereceğini gör." diye içini rahatlamaya çalışıyordu Dean.Bu sözlerle cesaretini topladı ve o sözü söyledi : "Aslında,eee,seni seviyorum."

Alice bu sözü duyduktan sonra bir süre Dean'a boş gözlerle baktı.Sanki söyleceği bir şey varmış ama söyleyemiyormuş gibi ağzını oynatıyor,sonra duruyordu.En sonunda söyledi : "Ailemin gerçekten neye kızdığını öğrenmek ister misin ?" diye sordu.Dean bu cevabı beklemiyordu,gerçeği söylemek gerekirse o da onun "seni seviyorum" demesini bekliyordu."E-evet." dedi şaşırmış bir şekilde.
Alice bir süre tereddüt etti,en sonunda cümlesine başladı."Ben ablama seninle ilgili birşey söyledim.Ablam normal bir şekilde karşıladı sanıyordum,o şeyi söylediğimde annemle babama diyecek gibi bir hali yoktu çünkü.Ama annemle babama söyledi..Bunu öğrendiklerinde çok kızdılar.Birkaç gündür dışarı çıkmadığımı farketmişsindir,camdan senin hergün sokak başında olduğunu görüyordum,ailem bana ceza verdiği için çıkamıyordum." dedi,sanki cümleyi yarıda bırakmıştı.Dean tereddütlü bir şekilde "Neydi o söylediğin şey ?" diye sordu Alice'e.Alice durdu,konuşmadı.Sanki bir şeye karar veriyordu.Dean'a çok uzun gibi gelen birkaç dakika sonra Alice "Iı-ben ablama seni sevdiğimi söylemiştim." dedi,ayıp bir şey söylüyormuşta,cümlesini çabuk tamamlamak istiyormuş gibi.
Dean'ın istediği cevapta buydu işte.Çok heyecanlanmıştı,kalbi gümbür gümbür atıyordu.Ne yapacağına karar verememişti,sokağın ortasında bağırmak istiyordu.Dean ne diyeceğini bilemedi,ikiside bir süre sustular.Alice utanmıştı belli ki,masmavi gözleri şimdi yere çevrilmişti çünkü.Dean bir yandan ne diyeceğini düşünürken bir yandan da Alice'e sarılmak istiyordu.Alice'in elini tuttu,diğer elini onun çenesine getirdi.Alice'in başını yukarı kaldırdı.Yavaş yavaş birbirlerini yaklaştılar.Dudakları birbirlerine değdi.Dean kollarını Alice'e sardı,Alice'de aynısını yaptı.Dean bu an hiç bitmesin istiyordu,hiç...

Sophie Lisa Black
Admin | Ada Adayı
Admin | Ada Adayı
Sophie Lisa Black

Rp Partneri : Robin James Archer. (L) Melek'im. Benden ayrılırsa bu evrenden silinirim ben... Kalbim onun, ruhum onun. Onunum ben...
Liderlik Kapasitesi : 9

Ferwyn Drown ~ Empty
MesajKonu: Geri: Ferwyn Drown ~   Ferwyn Drown ~ I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 5:42 pm

30 - Betimleme ~ 8 + 8 = 16
20 - Uzunluk ~ 17
20 - Kurgu ~ 10
10 - İmla ~ 6
10 - Noktalama ~ 4
10 - Renk Uyumu ~ 3 (Alakasız ve gözü yoracak renkler kullanmışsın, kalın olması da yoruculuğu arttırmış.)

~ 56

Ferwyn Drown ~
1 sayfadaki 1 sayfası